piątek, 2 sierpnia 2013

MIGAWKI Z WAKACJI


Dni niby jednakowe, leniwe, niespieszne, pełne słońca i bliskości. Ale są też momenty pośpiechu, wysiłku, lubego chłodku i samotności. Jak pieprz w potrawie zaostrzają smak życia. 
Dzielny i skuteczny bramkarz to wnusio młodszy. Starszy też dzielny, mądry i przystojny ale już nie bardzo daje się fotografować. Nie to co kociak, ten uwielbia pozowanie.
Pozdrowienia dla wszystkich Miłych Moich pozostawionych na Podkarpaciu. Myślę i tęsknię, wracam za tydzień, dwa. 
Wakacjujcie i cieszcie się latem!

12 komentarzy:

 1. Wnusiu jest uroczy ale kociak mnie rozbroił :--) faktycznie pozy łapie całkiem niezłe. Serdeczności!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Urok młodości Dominiko! Upalnie pozdrawiam. Ledwo dycham przy dzisiejszych 37 w cieniu.

   Usuń
 2. Tęskno bez Ciebie na Podkarpaciu. Serdeczności dla Wszystkich :-) K.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak wakacje to i tęsknota.
   Pewnie raczej za dwa tygodnie. Dziękujemy i pozdrawiamy upalnie. Ja ledwo dycham ale młodzi pracują domowo i ogrodowo, pot i łzy! :(

   Usuń
 3. Pozdrawiam wakacyjnie z rownie upalnego Chicago :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W upale to nie wakacjowanie, chyba że w Chicago. Więc wakacjujcie ekstremalnie i dramatycznie ale bezpiecznie. Pozdrawiam z upalnego Wrocławia !

   Usuń
 4. Ty pewnie siedzisz cały czas przy kurtynie wodnej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wiesz kochana, że więcej w basenie pobywam, bo ta woda z kurtyny zimna bardzo i niemiła na rozgrzane ciało. Ale widok tej kurtyny działa ochładzająco więc podlewam trawnik i napawam się pięknym widokiem. Przytulam czule.

   Usuń
 5. Właśnie wróciliśmy z Karkonoszy, sobotnia noc i niedzielne rano to ulewa z grzmotami i błyskawicami, że nosa za drzwi nie wychylisz, a jak stęskniliśmy się za domem, przez 3 dni ... więc nie dziwię się, że Ty, po tygodniach, też tęsknisz; a ja zaraz uciekam na ukochane Pogórze z psami, w ciszę i spokój; pozdrawiam Cię serdecznie i spokojnego powrotu z wywczasów życzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podziwiam Was wędrowniczków, ze wschodu na zachód na 3 dni, ale widzę, że warto było, wrażeń moc. Tęsknię na chattą i działką, pewnie tam zarosły grządki i pola, jak wrócę pracy będzie huk, ale pewnie tylko skoszę i pozbieram plony.
   Spokoju i ciszy na swoim życzę.

   Usuń
 6. Ania z Siedliska6 sierpnia 2013 10:06

  Dzieci mają żelazne zdrowie - piłka w taki upał ! A kociak, jako istota doskonale piękna, lubi sie fotografować - to zrozumiałe :-). Przyjemnych wakacji, Krysiu ale wracaj wreszcie do chaty, bo ciekawa jestem Twych plonów ! Buziaki z upalnego Siedliska !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie tylko towarzyska gra w piłkę ale regularny trening z profesjonalnym trenerem. Mają żelazne zdrowie - to fakt.
   Na kociakach to Ty Aniu znasz się doskonale, ja dopiero raczkuję w tej materii.
   Przytomnie dałam klucze od działki miłej sąsiadeczce, mam nadzieję że zbiera i spożywa na bieżąco i nie będę miała dużo zaległej pracy.
   Z upalnych Nadolic pozdrawiam serdecznie.

   Usuń