Zebrało mi się na wspominki. Od lat, ponad ćwierć wieku, mam trzy życia.
☘WCZEŚNIEJ czyli przed 2023 rokiem.
1. Baza w miasteczku B . Po 1973 roku przez około 15 lat w jednopokojowym mieszkanku na górce z Górkami, szczęsny i dobry czas. Urocza i kochana córeczka dorasta ale zdjęć prawie wcale. A potem mieszkanie trzypokojowe latem a jednopokojowe zimą. Mieszkałam tam około 30 lat czyli razem prawie pół wieku.
2. Od 2006 chatta na skraju lasu i zalewu, łąk i strumyka Tarlaki. Odskocznia i rajskie miejsce a także siłownia na świeżym powietrzu. Na zielonym pod niebieskim.
3. I dom Siostry w mieście M, zawsze kolorowy, życzliwy, serdeczny i gościnny.
☘A TERAZ czyli po 2023 roku
1. Baza w domu w centrum miasta M. Teraz to dom rodzinny gdzie mam swój pokój a reszta wspólna ( czyli kuchnia, salon, łazienka, warsztat i magazyn). No i oczywiście taras. Sercem domu jest jednak łóżeczko w którym spędzam przyjemnie 1/3 doby oraz biurko, internet i TV.







2. Gołębnik czyli takie rajskie miejsce, wyremontowane według moich marzeń i planów. Sercem gołębnika jest piecyk na drewno, który ogrzewa go w chłodne dni a zdobi latem. 



3. No i działka na Podlasiu gdzie 3 ary ziemi do zagospodarowania i domeczek 9 m. kw. Sercem działki jest jednak weranda z widokiem na zieleń ziemi i błękit nieba. 





I co? Mówią, że nie przesadza się starych drzew! Ale jakby je okopać sporo wokół i przesadzić w dobre, żyzne miejsce to pożyje nawet dłużej, nawet do 88! A co!! Kto mi zabroni!!!







