sobota, 19 kwietnia 2014

HallelujahMiędzy sosem borowikowym do mięsa a masą ananasową i truskawkową do torta, jest czas na głęboką i dziękczynną zadumę.

I na święty, radosny, wielkanocny czas. 


13 komentarzy:

 1. Alleluja! Tak, to czas zadumy i próby zrozumienia niepojętego....
  Piękny utwór zamieściłaś. Radości wiele życzę. K.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hurrra, wróciła nasza ukochana codzienność :-))) Jak to mówią: wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. Dobrze byłoby teraz ponudzić się troszkę. Przytulam

   Usuń
 2. Mam nadzieję, że Twoje Święta są wspaniałe, rodzinne i... smakowite. :)))
  Serdeczności :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trafiłaś w dziesiątkę Grażko, tak właśnie było. Ale powrót do codzienności też cieszy, trzeba teraz odpocząć od świętowania.

   Usuń
 3. Milego swietowania, serdeczne swiateczne pozdrowienia przesylam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. I nieodmiennie to mnie zachwyca, że Ty tam daleeeeko klikasz a u mnie zaraz to widać. Przyszło żyć w ciekawych czasach !!!

   Usuń
 4. Czas wiosny i radości i początku i odnowienia i optmizmu i miłości :-))) Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za to właśnie kochamy Wiosnę Dominiko, za tę nadzieję na to wszystko. Śniadanie w Kuźni pewnie udane było, cudny czas na inaugurację!

   Usuń
 5. Mam nadzieję, że Święta minęły w pozytywnym nastroju. Dziękuję, Krystynko, że jesteś i wspierasz mnie w trudnych chwilach. To bezcenne! Przytulam cieplutko i dziękuję za Światełko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Smutno mi, że niewesoło na skarpie. Takie życie, los, karma, świat ... Tylko czas zaleczy. I dobrzy ludzie dookoła. Serdeczności przesyłam

   Usuń
 6. I już po świętach ! Na pewno spędziłaś je wśród najbliższych, było cudownie ? Wracaj teraz do Brzózy, bo brakuje twoich zdjęć i opisów codzienności. Uściski !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Było cudnie w Święta Aniu, ciepło i serdecznie, czule i łagodnie.
   Jak pojechałam do Brzózy, to na tydzień, zdjęć dwie setki a słów niewiele. Serdeczności

   Usuń
 7. 31 yr old Office Assistant IV Alic Kesey, hailing from Dauphin enjoys watching movies like Investigating Sex (a.k.a. Intimate Affairs) and Urban exploration. Took a trip to Lagoons of New Caledonia: Reef Diversity and Associated Ecosystems and drives a Ferrari 512S. Odwiedz ten link

  OdpowiedzUsuń